Partnerzy

Kalisz.biz.pl - ogłoszenia dla mieszkańców Kalisza.

 

Kaliskie Stowarzyszenie Muay Thai Arkadia oraz Team Arkadia Sport Arkadiusza Wełny zapraszają wszystkich chętnych, do wzięcia udziału w seminarium, które odbędzie się w dniach 26 - 27 stycznia (sobota i niedziela) 2008 w Kaliszu na hali OSRiR przy ul. Łódzkiej 19-29. Seminarium poprowadzi Christian Daghio na stałe rezydujący w uznanym campie Pattaya Combat Village. Więcej informacji można uzyskać u organizatora seminarium pod numerem telefonu 0 503 111 132. 

 Christian Daghio poprowadzi seminaria również w Olsztynie (Camel Fight Club - 1 lutego 2008) oraz w Białymstoku (Husarz - 2-3 luty 2008).


Christian Daghio to utytułowany zawodnik, który w swojej karierze sięgnął po liczne tytuły wśród, których znajdują się między innymi mistrzostwo Europy w roku 2000, rok później sięgnął po mistrzostwo świata. Zasłynął jako pierwszy Włoch, który walczył na stadionie Lumpini w Bangkoku. Dwukrotnie był mistrzem stadionu Thepparasit w Pattaya. Mistrz stadionu Fairtexa w Tajlandii. Jako reprezentant Włoch Christian Daghio sięgnął po brązowy medal Mistrzostw Świata w Caorle (Włochy), brązowy medal Mistrzostw Europy w Pafos (Cypr) i brązowy medal Mistrzostw Europy w Moskwie. Aktualnie zajmuje się profesjonalnym boksem. Zawodnik ten może się poszczycić rekordem 112 walk, z których zwycięsko zakończył 80 pojedynków.

W Pattaya Combat Village, w którym rezyduje Christian Daghio trenują miedzy innymi zawodnicy białoruskich klubów Chinuk Gym, Kick Fighter i innych. W campie tym swe umiejętności doskonalili tacy znani zawodnicy jak Alexiej Ignaschov, Zabid Samedov czy Andrei Kulebin. Od kilku miesięcy pod okiem trenerów z campu trenują zawodnicy Arkadia Sport Team: Adrian Wytwer, Arkadiusz Szurczak oraz Filip Rządek.