Partnerzy

Kalisz.biz.pl - ogłoszenia dla mieszkańców Kalisza.

W  dniu 10 maja wyjechaliśmy na” OTWARTE MISTRZOSTWA ŁOTWY” do Rygi przejeżdżając przez Litwę.

W godzinach wieczornych dotarliśmy na miejsce, gdzie zakwaterowaliśmy się w hotelu. Tam zostaliśmy zakwaterowani w 13-stu osobowym pokoju, zatem wszystkie polskie teamy (CAMEL OLSZTYN, HUSARZ BIAŁYSTOK, ARKADIA KALISZ) po raz pierwszy w swojej sportowej historii spały w jednym pokoju. To było piękne, wszyscy poczuli się jak na koloni: śmiechy, nocne rozmowy z NEANDERTALCZYKIEM…To była piękna atmosfera. Bardzo miło było widzieć jak zawodnicy, którzy mieli następnego dnia walczyć ze sobą, rozmawiali jak brat z bratem. Tego porostu nie da się opisać.


Następnego dnia o godz. 12 rozpoczęły się walki w klubie FARAON, pierwszą walkę stoczyła Anna Sikora(ARKADIA Kalisz) vs. Monika Opak (Camel Olsztyn). Monika tuż przed walką poczuła się źle, ale mimo tego zawalczyła z Anią, w tym pojedynku sędziowie dali zwycięstwo Annie.

Kolejną naszą walkę stoczyła Vanessa Nogaj(ARKADIA Kalisz) vs. Sylwija Markunajte z Litwy (klub Bulkas), wygrywając na punkty. W kolejnej walce Vanessa spotkała się w finale z zawodniczką z Olsztyna Patrycją Kaczmarczyk, wygrywając Mistrzostwa Łotwy.

Wysoki poziom pokazali zawodnicy z Kaliningradu, wygrywając prawie wszystkie swoje walki.

Po zakończeniu walk turniejowych, zaproszono wszystkich na godz. 18 na walki finałowe oraz walkę wieczoru.

Gala zaczęła się od walk finałowych. Przedostatnią walkę gali wieczornej miał zawodnik Arkadii Sebastian Wytwer vs. Mariusz Kurek (Camel Olsztyn). Była to walka zawodowa klasy C (3×2 min). Sędziowie dali wygraną Sebastianowi.

Kaliski Klub Arkadia chce serdecznie podziękować klubom, które pojechały aż do Rygi by podnieść poziom swoich zawodnikom.