Partnerzy

Kalisz.biz.pl - ogłoszenia dla mieszkańców Kalisza.

Tak jak to mogliśmy się spodziewać w sobotę 24.05.2008 już z samego rana zaczęliśmy przyjmować gości na pierwszą edycję MIĘDZYNARODOWEJ LIGI MUAY THAI & K1 -RULES . Jako pierwsi przybyli goście z Ukrainy, potem za kilka godzin - Camel Olsztyn, Husarz Białystok, WZMT Poznań, Triada Piekary Śląskie, Czarni Słupsk, no i na samym końcu przyjechała reprezentacja Litwy.

Po przybyciu wszystkich ekip zaczęliśmy oficjalną wagę i zawodnicy zostali zbadani przez lekarza. Wszystkie reprezentacje zatrzymały się w hotelu BURSZTYN, który znajduje się tuż przy sali. O godz. 22.00 zostało zorganizowane spotkanie organizacyjne w restauracji BACHUS. Nam przy wspólnej kolacji zaczęliśmy losowanie par. Pierwsze pary były to pary, które zostały rozstawione w formule SPARING, potem zaczęliśmy rozstawiać juniorów, seniorów, którzy startowali w formule MUAY THAI & K1. Losowanie odbyło się w miłej przyjaznej atmosferze. Trenerzy z Litwy, Ukrainy i Polski mogli się poznać i porozmawiać o możliwości rozwoju swoich podopiecznych i nie tylko. Następnego dnia 25.05.2008 o godz.10 zaczęliśmy walki. Pierwsze walki były to walki sparingowe, gdzie nie można było wskazać zwycięzcy. Kolejne walki były to walki juniorów, które były już punktowane. Pierwsze walki juniorów były toczone na zasadach K1. Kolejne natomiast toczone były na zasadach muay thai. Po kilku godzinach walki zaczęli już seniorzy. Seniorzy walki toczyli bez ochraniaczy na korpus.

Wyniki (zwycięzca wytłuszczonym drukiem):
 1. Walka Pro-Am Niedzielko Piotr (Polska) vs. Edwardas Norkeliunas (Litwa)
 2. Prusik Dominik vs. Botwina Bartosz
 3. Banach Łukasz vs. Trela Emil
 4. 4. Machulski Krystian vs. Bomobel Krzysztof
 5. Sregzda Mantoridas vs. Potasinski Roman
 6. Gowik Krystian vs. Miedzianko Tadeusz
 7. Michalik Paweł vs. Pacius Mantas
 8. Zajączkowski Michał vs. Jakubowski Michał
 9. Pro-Am Jarosinski Michał vs. Valancius Vajdas
 10. Piechna Mateusz vs. Kowalski Mariusz
 11. Denczur Jarosław vs. Vasilius Tomas
 12. Haladyn Adrian vs. Pilakowski Mikołaj
 13. Pro-am Buzdiganczuk Aleksiej vs. Adamczyk Daniel
 14. Pro-am Wytwer Sebastian vs. Kurek Mariusz
 15. Pro-am Alaburdas Powilas vs. Trzasko Marcin
 16. Pro-am Ślesicki Robert vs. Murat Utsajew
 17. Pro-am Norkeliunas Edwardas vs. Zygmuntowicz Przemysław
 18. Pro-am Bruzas Medas (Litwa) vs. Rak Jurji (Ukraina)
 19. Pro Olena Owczynnikowa (Ukraina) vs. Opak Monika (Polska)
 20. Pro Wytwer Adrian (Polska) vs. Filatowas Justas (Litwa)
 21. Pro Kubiak Bartłomiej Polska vs. Kanczuga Vitalij (Ukraina)
Nagrody wręczał przedstawiciel europejskiej federacji ISKA, FRITZ EXENBERG, który zaszczycił nas swoją obecnością.

Cały turniej miał wspaniałą oprawę muzyczną, leciała para, pomiędzy walkami amatorskimi wspaniały pokaz laserów. Walki zawodowe miały także swoją oprawę. Każdy zawodnik wychodził do swojej muzyki. Zostały także odegrane hymny narodowe. Po gali wszystkie ekipy pożegnały się i odjechały w swoją stronę. Podsumowując, MIĘDZYNARODOWA LIGA MUAY THAI I K1 udała się. Było słychać bardzo dużo pozytywnych opinii i z tego, co było widać wszystkim bardzo się podobało, tak ze strony sportowej, jak i organizacyjnej. Kaliski klub ARKADIA, a także współorganizatorzy: firma TOM-TRANS -TOMASZ STELMACH, OSRIR KALISZ pragną podziękować za wspólną zabawę i zaprosić na kolejną edycję A1 w Październiku.

Arkadiusz Wełna