Partnerzy

Kalisz.biz.pl - ogłoszenia dla mieszkańców Kalisza.

W rozwinięciu prezentujemy wyniki oraz zdjęcia z II edycji Ligi A1 "Kids Fighting".

Wyniki:

Walka 1 sparing

Katarzyna Borkowska (CFC) - Ewelina Paśka (Łaskie Bractwo)

Walka 2

Sebastian Majewski (Bydgoszcz) - Konrad Zadka (Corio)

Walka 3

Adam Borowski (Arkadia) - Piotr Gaborek (Mongkom łódź)

Walka 4

Krystian Bednarczyk (Corio) - Patryk Walczak (Mongkom)

Walka 5

Piotr Łazarski (CFC) - Kornel Młynarczyk (Ostrów)

Walka 6

Marcel Tański (CFC) - Olivier Stańczyk (Corio)

Walka 7

Maciej Herbich (Arkadia) - Krystian Zadka (Corio)

Walka 8

Bartosz Pietrzak (KKS Kalisz) - Kuba Matusiak ( Corio)

Walka 9

Olivier Kisiel (CFC) - Alan Kopralski (Łaskie Bractwo)

Walka 10

Kuba Tymiński (Bydgoszcz) - Klaudiusz Marchwacki (KKS Kalisz)

Walka 11

Patryk Kowalczyk (Corio) - Kamil Marchwacki (KKS Kalisz)

Walka 12

Wanessa Węcławiak (Arkadia) - Sebastian Majewic (Bydgoszcz)

Walka 13

Alan Kwieciński (CFC) - Piotr Kopacki (Arkadia)

Walka 14

Monika Opak (CFC) - Ewelina Paśka (Łaskie Bractwo)

Walka 15

Przemek Kosatka (Mongkom) - Ola Urbańska (Mongkom)

 

JUNIORZY

Walka 16

Mateusz Vincent (KKS Kalisz) - Daniel Dimecki (Corio)

Walka 17

Krystian Sośnicki (KKS Kalisz) - Filip Witkowski(Corio)

Walka 18

Adrian Korneta (Mongkom) - Michał Łaskawiec (Corio)

Walka 19

Patryk Michelke (Arkadia) - Mateusz Marczek (KKS Kalisz)

Walka 20

Adrian Markiewicz (Corio) - Marcin Kozoń (CFC)

Walka 21

Michał Orłowski (Corio) - Mateusz Grala (KKS Kalisz)

 

SENIORZY

Walka 22

Adrian Kupaj (Arkadia) - Daniel Dębski (Corio)

Walka 23

Dominik Zadora (Bolesławiecki Klub MT) - Patryk Rajski (Quest Bogdanka)

 

JUNIOR

Walka 24

Dawid Gajda (Łaskie Bractwo) - Adrian Markiewicz (Corio)

Walka 25

Adrian Pacholczyk (łaskie Bractwo) - Jakub Adamczyk (łaskie bractwo)

 

DZIECI

Walka 26

Klaudiusz Marchwacki (KKS Kalisz) - Wiktor Wiśniewski (Corio)

Walka 27

Kuba Mucha (Corio) - Dawid Joksz (Mosina)

Walka 28 ( Junior)

Patryk Dydkowski (Corio) - Kamil Marchwacki (KKS Kalisz)

Walka 29

Mateusz Hryń (Bolesławiecki klub MT) - Patryk Waszak (Corio)

Walka 30

Piotr Łazarski (CFC Olsztyn) - Konrad Zadka (Corio Łódź)

Walka 31

Marcel Tański (CFC Olsztyn) - Krystian Zadka (Corio Łódź)

Walka 32

Olivier Kisiel (CFC Olsztyn) - Kuba Mucha (Corio Łódź)

Walka 33

Maciej Herbich (Arkadia Kalisz) - Krystian Bednarczyk (Corio Łódź)

Walka 34

Olivier Stańczyk (Corio Łódź) - Adam Borowski (Arkadia Kalisz)

Walka 35

Adam Borowski (Arkadia Kalisz) - Konrad Zadka (Corior Łódź)