Partnerzy

Kalisz.biz.pl - ogłoszenia dla mieszkańców Kalisza.

W sobote 06.09.2014 r. w Żarach odbyła się gala THAI BATTLE 4. Odbyło się 8 pojedynków na zasadach Muay Thai w tym nie zabrakło Naszych reprezentantów. W kat. 33kg Maciej Herbich (ARKADIA KALISZ) zremisował z Natanem Szaro (ŻKSW LEE GYM ŻARY), a w kat. 75kg Adrian Kupaj pokonał Norberta Adamca (SERAFIN WARSZAWA). Maciek po raz kolejny udowodnił, że mimo młodego wieku potrafi pokazać piękną walkę i krzyżując rękawice z Vice Mistrzem Świata dał do zrozumienia, że ma spory potencjał. Chłopcy pokazali kawałek solidnego tajskiego boksu wcale nie ustępując starszym zawodnikom tej gali.

Natomiast Adrian Kupaj wracając po ciężkiej kontuzji i paru miesięcznej przerwie pokazał serce do walki i mimo krótkich przygotowań wygrał na punkty z zawodnikiem z Warszawy. Była to ciężka walka, która dała sporo emocji kibicom w drugiej rundzie Adrian posłał rywala na deski po prawym sierpie jednak rywal podniósł się i pokazał że należy do twardych zawodników

Wyjazd zaliczamy do udanych, zrobiliśmy kolejne kroki na przód, a co do walki Naszych zawodników to Maciek słuchał i świetnie wykorzystywał swoje techniki nożne nie dopuszczając wyższego przeciwnika do siebie. A Adrian zaskoczył przede wszystkim” latającym kolanem” i dużą ilością ciosów łokciami które dochodziły głowy przeciwnika. Jestem zadowolony z wyjazdu. – powiedział po gali drugi trener klubowy Maciek Kaczmarek.

W tym samym dniu Nasz trener Aleksander Kruk poleciał z Filipem Rządkiem do Finlandii gdzie ten stoczył kolejny zawodowy pojedynek w boksie. Niestety Nasz zawodnik uległ na punkty miejscowemu faworytowi jako jedyny na gali stoczył pojedynek na pełnym dystansie.