notebooki poleasingowe
mdm komputery oferuje tanie laptopy poleasingowe wszystkie notebooki są oferowane z legalnym systemem windows pl a jest
komputerymarkowe.pl

Partnerzy

Kalisz.biz.pl - ogłoszenia dla mieszkańców Kalisza.

2014-09-24-liga-a1-blaszki.jpgW dniu 4 października 2014 r. w Błaszkach będzie miała miejsce Liga A1 w boksie tajskim oraz K-1 (przepisy federacji WKF). Zgłoszenia prosimy wysyłać do 2 października na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Honorowy patronat nad zawodami objął Burmistrz Miasta i Gminy Błaszki Piotr Świderski. Promotorem Ligi A-1 jest Arkadiusz Wełna.

Termin:

4 października (sobota)
08:00-10:00 - rejestracja zawodników
11:00 - rozpoczęcie walk

Miejsce:

Szkoła Podstawowa im. Stanisława Staszica
Błaszki, ul. Szkolna 1

Trasa Kalisz-Sieradz

Kontakt:

Arkadiusz Wełna
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
531 448 660

Zgłoszenia:

Zainteresowane startem kluby prosimy o zgłaszanie drogą mailową swoich zawodników, podając w mailu informacje na temat swoich zawodników według poniższego schematu:

Imię i nazwisko - klub - kategoria wiekowa (oraz data urodzenia) - kategoria wagowa - formuła - ilość stoczonych walk

Przykład:

Jan Kowalski - Arkadia Kalisz - senior (11.11.1980) - 63,5kg - K1 rules - 4 walki

Uwaga!! Zgłoszenia należy wysłać do dnia 02.10.2014 r. na e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Proszę pamiętać że warunkiem udziału w turnieju jest:

  • posiadanie książeczki sportowo-lekarskiej z aktualnymi badaniami pozwalającymi na udział w walkach pełnokontaktowych,
  • ubezpieczenie NW z datą ważności pokrywającą się z datą turnieju,
  • w przypadku juniorów podpisana zgoda rodziców do udziału w turnieju,
  • wypełniony formularz zgłoszeniowy (posiadany przy rejestracji),
  • dokonana opłata startowa: 30 zł za zawodnika dla klubów zrzeszonych (junior), 40 zł za zawodnika dla klubów zrzeszonych (senior), 50 zł za zawodnika dla klubów niezrzeszonych.

Aktualna lista zgłoszonych zawodników

K1 rules / Muay Thai

Kobiety

Dzieci

1. Wiktoria Staszak (Arkadia Kalisz)- 26kg - 11lat
2. Wanessa Węcławiak (Arkadia Kalisz) 

 

Juniorki

-47 kg

1. Agata Bruź (Arkadia Kalisz)
-
-51 kg
-
-54 kg

1. Zuzanna Łaptuta (Fight Academy Stargard) 0 walk

-57 kg
-
-60 kg
-
-63,5 kg
-

Seniorki

-47 kg
-
-51 kg
-
-54 kg

1. Kinga Wołczak (Olsztyn) 5 walk

-57 kg

1. Katarzyna Borowska (Olsztyn) 3 walki
2. Agnieszka Tomczak (Respect Ostrów) 0 walk

-60 kg
-
-63,5 kg
-
-67 kg
-
-71 kg
-
+71 kg

1. Aleksandra Wieczorkiewicz (Mongkom) 0 walk

 

Mężczyźni

Dzieci

1. Igor Lekston (Mongkom) 0 walk -60kg- 13 lat
2. Maciej Herbich (Arkadia Kalisz) 25 walk- 30kg- 10lat
3. Adam Borowski (Arkadia Kalisz) 25 walk - 25kg- 9lat
4. Krystian Bednarczyk (Corio) 4 walki- 30kg- 10lat
5. Konrad Zadka (Corio) 7 walk- 30kg- 9lat
6. Marcel Tański (Olsztyn) 7 walk- 33 kg- 11lat
7. Piotr Łazarski (Olsztyn) 9 walk- 31kg- 10lat
8. Oliwier Kisiel (Olsztyn) 7 walk- 38kg- 9lat

Juniorzy

-51 kg

1. Dawid Wiśniewski (Corio) 23 walki
2. Nikodem Tiede (Mongkom) 0 walk
3. Wiktor Wiśniewski (Corio) 24 walki (42kg)

-57 kg
-
-60 kg
-
-63,5 kg

1. Dawid Kępski (KKS Kalisz)
2. Mateusz Sobaczak (Fight Academy Stargard) 1 walka
3. Radosław Kartasiński (Quest Bogdanka) 2 walki
4. Hubert Zarzecki (Golden Dragon) 9 walk k1

-67 kg

1. Michał Kowalski (Brutal Łódź)
2. Paweł Karpiński (Fight Academy Stargard) 0 walk

-71 kg

1. Radosław Jaruga (Fight Academy Stargard) 0 walk
2. Kamil Charęża (Fight Academy Stargard) 0 walk

-75 kg

1. Michał Wydorski (Olsztyn) 0 walk
2. Jakub Kaczmarczyk (Fight Academy Stargard) 1 walka

+75 kg

1. Bartosz Buczma (Fight Academy Stargard) 6 walk 
2. Maksymilian Wysocki (Olsztyn) 0 walk
3. Mateusz Chabowski (Golden Dragon) 10 walk k1

Seniorzy

-57 kg
-
-60 kg

1. Kamil Szczepaniak (Quest Bogdanka) 32 walki
2. Tomasz Przekurat (Golden Dragon) 15 walk k1

-63,5 kg

1. Adrian Słoniewicz 63,5/67kg 7 walk
-
-67 kg

1. Tazbir Łukasz (Mongkom) 0 walk
2. Kamil Gajdziński (Corio) 0 walk
3. Marcin Kozon (Olsztyn) 1 walka
4. Marcin Frąszczak (Respect Ostrów) 7 walk
5. Michał Zydorowicz (Respect Ostrów) 0 walk
6. Patryk Maryn (CFC Olsztyn) 5 walk K1

-71 kg

1. Piotr Witkowski (Olsztyn) 7 walk
2. Patryk Sagała (Olsztyn) 1 walka
3. Daniel Banasik (Golden Dragon) 0 walk k1

-75 kg

1. Hubert Soroka (Corio) 0 walk
2. Damian Talacha (Mongkom) 0 walk
3. Arkadiusz Składowski (Brutals Łódź)
4. Dominik Binek (KKS Kalisz)
5. Adam Nowak (KKS Kalisz)
6. Adrian Kupaj (Arkadia Kalisz) 15 walk
7. Piotr Kopacki (Arkadia Kalisz) 20 walk
8. Jakub Flas (Fight Academy Stargard) 1 walka
9. Mateusz Zukowski - 0 walk- K1
10.Artur Ziętalak (Arkadia Kalisz) 0 walk
11. Robert Pawlak (Respect Ostrów) 0 walk
12. Alan Kwieciński (CFC Olsztyn)

-81 kg

1. Mariusz Chołuj (Brutals Łódź)
2. Karol Miasko (Fight Academy Stargard) 0 walk
3. Patryk Rajski (Quest Bogdanka) 10 walk
4. Damian Waluch (Golden Dragon) 20 walk K1


-86 kg

1. Łukasz Zasada (Brutals Łódź)
2. Piotr Mogieliński (Quest Bogdanka) 0  walk
3. Maciej Gwizgała (Golden Dragon) 8 walk k1

-91 kg

1.Michał Witczak (KKS Kalisz)

+91 kg

1. Konrad Pyrek (KKS Kalisz)