Partnerzy

Kalisz.biz.pl - ogłoszenia dla mieszkańców Kalisza.

b_245_250_16777215_00_images_news2_2014-12-12-logo-a1.jpgb_245_250_16777215_00_images_posters_2014-02-06.a1.kids.fighting.poster.jpgW sobotę 24 stycznia 2015 roku w Kaliszu odbędzie się III edycja ligi A1 Kds Fighting oraz liga A1 dla juniorów i seniorów w formułach muay thai oraz K1 rules (przepisy federacji WKF). Zgłoszenia prosimy wysyłać do 18 stycznia 2015 r. na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Organizatorem Ligi jest Arkadiusz Wełna oraz Kaliskie Stowarzyszenie Sportów Walk Arkadia.

Termin:

24 stycznia (sobota)
08:00-10:00 - rejestracja zawodników
11:00 - rozpoczęcie walk

b_150_100_16777215_00_http___osir.kalisz.pl_uploaded_image_oferta-lodzka_hala_lodzka29.jpg

Miejsce:

Hala Widowiskowo-Sportowa Kalisz Arena OSRiR
ul. Łódzka 29

Kontakt:

Arkadiusz Wełna
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
531 448 660

Zgłoszenia:

Zainteresowane startem kluby prosimy o zgłaszanie drogą mailową swoich zawodników, podając w mailu informacje na temat swoich zawodników według poniższego schematu:

Imię i nazwisko - klub - kategoria wiekowa (data urodzenia) - kategoria wagowa - formuła (K1 ,MT) - ilość stoczonych walk

Przykład:

Jasiu Kowalski - Arkadia Kalisz - 11.11.2004 - 40 kg - K1 rules - 4 walki

Proszę pamiętać że warunkiem udziału w turnieju jest:

  • Proszę pamiętać że warunkiem udziału w turnieju jest: UŚMIECH I RADOŚĆ DZIECKA.
  • Dokonana opłata startowa: 10 zł - dzieci, 30 zł - kadeci, juniorzy i seniorzy (zrzeszeni), 50 zł - kadeci, juniorzy i seniorzy (niezrzeszeni).
  • Sprzęt do walki należy mieć swój, rękawice 10 oz.
  • WALKI DZIECI ODBYWAJĄ SIĘ NA ZASADZIE SPARING.

Aktualna lista zgłoszonych zawodników

Muay Thai / K1 Rules

Kobiety

Dzieci

-20 kg
-
-22 kg
1. Zofia Jóźwiak Panteon Mistrzów MMA Poznań/Cavalcanti - 8 lat - 0 walk

-24 kg
-
-26 kg
1. Sylwia Jerzyna - Quest Bogdanka - 11 lat - 0 walk

-28 kg
1. Wanessa Węcławiak - Arkadia Kalisz - 12 lat - 7 walk
2. Wiktoria Staszak - Arkadia Kalisz - 12 lat - 2 walki

-30 kg
-
-32 kg
-
-34 kg
-
-36 kg
-
-38 kg
-
-40 kg
-
-42 kg
-
-45 kg
-
-48 kg
-
-51 kg
-

Juniorki

-47 kg
-
-51 kg
1. Agata Bruź - Arkadia Kalisz - 1 walka

-54 kg
1. Sandra Fiałkowska - Corio Łódź - 0 walk
2. Sara Jóźwiak Panteon Mistrzów MMA Poznań/Cavalcanti - 5 walk (boks, k1, amatorskie mma)

-57 kg
-
-60 kg
-
-63,5 kg
-

Seniorki

-47 kg
1. Paulina Maj - Corio Łódź - 1 walka
2. Ewa Kołodziejczyk - Brutals Łódź - 0 walk
3. Dominika Chmiel - Am Nat Kraków - 1 walka

-51 kg
1. Gorzko Patrycja - Octagon Team Żory - 7 walk

-54 kg
1. Magdalena Kasprzyk - Target Niepołomice - 20 walk
2. Sylwia Firlej - CFC Olsztyn - 0 walk

-57 kg
1. Joanna Karbowska - Corio Łódź - 2 walki
2. Agnieszka Tomczak - Perfect Ostrów Wlkp. - 1 walka
3. Bodnar Justyna - Octagon Team Żory - 0 walk
4. Alicja Gola - Octagon Team Żory - 0 walk

-60 kg
1. Anna Lewandowska - Golden Dragon Bydgoszcz - 0 walk

-63,5 kg
1. Jagoda Mandziejewska - Respekt Team Ostrów - 2 walki

-67 kg
1. Marzena Krawczyk (65kg) - Golden Dragon Bydgoszcz - 26 walk

-71 kg
-
+71 kg
-

Mężczyźni

Dzieci

-20 kg
-
-24 kg
1. Sebastian Majewski - Golden Dragon Bydgoszcz - 9 lat - 1 walka

-26 kg
1. Mateusz Grabowski - Corio Łódź - 6 lat - 3 walki
2. Emil Goniszewski - Corio Łódź - 7 lat - 3 walki

-28 kg
1. Krystian Bednarczyk - Corio Łódź - 9 lat - 13 walk
2. Konrad Zadka - Corio Łódź - 9 lat - 11 walk

-30 kg
1. Adam Borowski - Arkadia Kalisz - 10 lat - 28 walk
2. Maciej Herbich - Arkadia Kalisz - 11 lat - 34 walki

-32 kg
1. Szymon Jóźwiak - Panteon Mistrzów MMA Poznań/Cavalcanti - 12 lat - 0 walk
2. Marcel Tańskiur - CFC Olsztyn - 7 walk

-34 kg
1. Krystian Toś - Corio Łódź - 11 lat - 0 walk
2. Norbert Swaczyna - Brutals Łódź - 12 lat - 0 walk
3. Kornel Młynarczyk - Perfect Ostrów Wlkp.
4. Wiktor Kempa - Perfect Ostrów Wlkp.
5. Eryk Wierzchowski - Golden Dragon Bydgoszcz - 10 lat - 1 walka
6. Piotr Łazarski - CFC Olsztyn - 8 walk

-36 kg
1. Borys Mikołajczyk - Brutals Łódź - 11 lat - 10 walk
2. Oliwier Kisiel - CFC Olsztyn - 6 walk

-38 kg
-
-40 kg
-
-42 kg
-
-45 kg
1. Wiktor Wiśniewski - Corio Łódź - 27 walk - kadet
2. Dawid Joksz - Shootboxer Mosina - 2 walki - 10 lat
3. Marcel Kernewicz - Warrior Łódź - 2 walki - 13 lat

-48 kg
1. Mateusz Matczak - Warrior Łódź - 5 walk - 12 lat

-51 kg
-
-54 kg
-
-57 kg
1. Kacper Gajewski - Tsunami Debrzno - 0 walk (kadet)

-60 kg
1. Michał Borowski - Elitarni Obroniki Śląskie - 0 walk
2. Kamil Kokot - Sagat Gym - 0 walk (kadet)

-63 kg
-

Juniorzy

-51 kg
1. Dawid Wiśniewski - Corio Łódź - 26 walk

-54 kg
-
-57 kg

1. Patryk Morgiel - RIO GRAPPLING Ostrów Wielkopolski - 0 walk
2. Dominik Gałązka - Quest Bogdanka - 4 walki

-60 kg
1. Damian Tajbert - Brutals Łódź - 0 walk
2. Daniel Standera - Perfect Ostrów Wlkp. - 1 walka
3. Bartek Olszewski - Sagat Gym - 1 walka
4. Bartosz Morgiel - RIO GRAPPLING Ostrów Wielkopolski - 1 walka (mma)

-63,5 kg
1. Jakub Grodziński - Arkadia Kalisz - 2 walki

-67 kg
1. Wojciech Szmagliński - Tsunami Debrzno - 0 walk
2. Radosław Kartasinski - Quest Bogdanka - 3 walki

-71 kg
1. Piotr Palacz - Golden Dragon Bydgoszcz - 0 walk
2. Andrii Ivaniv - Am Nat Kraków - 8 walk

-75 kg
1. Mateusz Latos - Golden Dragon Bydgoszcz - 0 walk
2. Bartosz Szpajda - RIO GRAPPLING Ostrów Wielkopolski - 0 walk

+75 kg
-

Seniorzy

-54 kg
1. Przemysław Czyżewski - Brutals Łódź - 2 walk

-57 kg

-
-60 kg
1. Szymon Jakistam - Fight Fabric Łódź
2. Michał Marszał - Golden Dragon Bydgoszcz - 20 walk
3. Tomasz Przekurat - Golden Dragon Bydgoszcz - 20 walk
4. Patryk Fraszczak - Perfect Ostrów Wlkp. - 12 walk
5. Łukasz Koplin - Sagat Gym - 6 walk
6. Kamil Szczepaniak - Quest Bogdanka - 30 walk

-63,5 kg
1. Kamil Gajdziński - Corio Łódź - 10 walk
2. Kacper Jaworski - Target Niepołomice - 1 walka
3. Hubert Zarzecki - Golden Dragon Bydgoszcz - 10 walk
4. Józef Goliński - Perfect Ostrów Wlkp. - 1 walka
5. Piotr Wąsik - Am Nat Kraków - 6 walk
6. Domin Michał - Octagon Team Żory - 9 walk
7. Boroń Aleksander - Octagon Team Żory - 3 walki

-67 kg
1. Jakub Kowalczyk - Corio Łódź - 0 walk
2. Adrian Korneta - Fight Fabric Łódź - 2 walki
3. Daniel Banasik - Golden Dragon Bydgoszcz - 0 walk
4. Radosław Nowak - Shootboxer Mosina - 0 walk
5. Adrian Lewandowski - United Gym - 1 walka
6. Przemysław Szolc - Am Nat Kraków - 1 walka
7. Skorupa Wojciech - Octagon Team Żory - 0 walk

-71 kg
1. Piotr Jasiński - Corio Łódź - 20 walk
2. Przemek Goss - Corio Łódź - 34 walki
3. Jacek Klimczak - Golden Dragon Bydgoszcz - 12 walk
4. Marcin Fraszczak - Perfect Ostrów Wlkp. - 10 walk
5. Jacek Wróbel - Sagat Gym - 2 walki
6. Paweł Kazimierczak - Dragon Wrocław - 0 walk
7. Wojciech Salamon - Dragon Wrocław - 0 walk
8. Patryk Zarychta - Octagon Team Żory - 3 walki
9. Dominik Szlitter - CFC Olsztyn - 0 walk

-75 kg
1. Paweł Wrzesień - Corio Łódź
2. Maciej Dylich - Corio Łódź - 17 walk
3. Damian Waluch - Golden Dragon Bydgoszcz - 22 walki
4. Tomasz Przetaczek - Target Niepołomice - 11 walk
5. Filip Biadała - MMA Pleszew - 0 walk
6. Kacper Ruciński - Golden Dragon Bydgoszcz - 0 walk
7. Dawid Tomaszewski - Shootboxer Mosina - 14 walk
8. Kamil Sójkowski - United Gym - 1 walka
9. Tomasz Sadza - Dragon Wrocław - 0 walk
10. Mateusz Szklarz - Octagon Team Żory - 2 walki
11. Patryk Sagała - CFC Olsztyn - 1 walka
12. Maksymiljan Bartoszewicki - RIO GRAPPLING Ostrów Wielkopolski - 2 walki k1, 15 walk mma

-81 kg
1. Michał Grajek - Perfect Ostrów Wlkp. - 0 walk
2. Karol Nowacki - Perfect Ostrów Wlkp. - 5 walk
3. Tomasz Zysk - Golden Dragon Bydgoszcz - 3 walki
4. Wojtek Bujanowski - Golden Dragon Bydgoszcz - 0 walk
5. Amadeusz Wierzbicki - Shootboxer Mosina - 0 walk
6. Jakub Pyda - Shootboxer Mosina - 0 walk
7. Robert Szablewski -Respekt Team Ostrów - 2 walki
8. Przemek Walków - Dragon Wrocław - 6 walk
9. Bartłomiej Szot - Am Nat Kraków - 1 walka
10. Grzegorz Majcher - Octagon Team Żory - 0 walk
11. Szymek Poważyński - Czarni Słupsk - 1 walka
12. Dawid Blanke - Czarni Słupsk - 0 walk

-86 kg
1. Bartek Wydra - Fight Fabric Łódź - 40 walk
2. Łukasz Zasada - Brutals Łódź - 6 walk
3. Marek Kędzierski - Golden Dragon Bydgoszcz - 0 walk
4. Patryk Wachowiak - Shootboxer Mosina - 0 walk
5. Tomasz Makowski - United Gym - 9 walk
6. Jacek Jędraszczyk - RIO GRAPPLING Ostrów Wielkopolski - 10 walk k1, 2 walki mma
7. Patryk Rajski - Quest Bogdanka - 8 walk

-91 kg
1. Maciej Dressler - Golden Dragon Bydgoszcz - 0 walk
2. Michał Grzesiak - Perfect Ostrów Wlkp.

+91 kg
1. Michał Fryt - Am Nat Kraków - 8 walk