Partnerzy

Kalisz.biz.pl - ogłoszenia dla mieszkańców Kalisza.

b_150_100_16777215_00_images_news2_2015-01-26-liga-a1-i-kids-fighting.jpgW dniu 25 stycznia 2015 r. odbyła się 25. edycja ligi A1 i 3. edycja ligi A1 Kids Fighting. Zawody miały miejsce na hali OSRiR przy ulicy Łódzkiej 24 w Kaliszu. Walki stoczyło prawie 100 zawodników. W imieniu Kaliskiego Stowarzyszenie Sportów Walki chcę w tym miejscu bardzo podziękować wszystkim zawodnikom, trenerom i działaczom za obecność i udział w lidze. Zawodnicy pokazali ducha walki, zarówno ci początkujący, jak i obecni na ringach od wielu lat.

Było kilka pojedynków na wysokim poziomie, które możemy oglądać tylko na galach zawodowych. Najpiękniejszym i najbardziej widowiskowym starciem była walka pomiędzy Rafałem Marszałem (GOLDEN DRAGON BYDGOSZCZ) a Kamilem Szczepaniakiem (QEST BOGDANKA).

Termin kolejnej edycji A1 i A1 KIDS FIGHTING zostanie podany w najbliższym czasie. Jeszcze raz dziękuje za wszystko.

Organizator
Arkadiusz Wełna

Wyniki walk:

3. Liga A1 Kids Fighting:

1. Krystian Toś Corio Łódź - Jóźwiak Szymon Panteon Poznań
2. Borys Mikołajczyk Brutals Łódź - Maciej Herbich Arkadia
3. Borowski Adam Arkadia Kalisz - Tański Marcel CFC Olsztyn
4. Wielonek Oskar Perfect Ostrów - Karniewicz Marcel Worroir Łódź
5. Swaczyna Norbert Brutals Łódź - Kępa Wiktor Perfect Ostrów
6. Łazarski Piotr CFC Olsztyn - Krystian Bednarczyk Corio Łódź
7. Staszak Wiktoria Arkadia - Węcławiak Wanessa Arkadia
8. Maciej Herbich Arkadia Kalisz - Kisiel Oliwier
9. Borowski Adam Arkadia Kalisz - Młynarczyk Kornel Perfect Ostrów

25. Liga A1

Zwycięzca oznaczony podkreśleniem.

  1. Dominika Chmiel – Am Nat Kraków S K – Maj Paulina Corio Łódź 48 kg

  2. Kamil Kokot Sagam Gym Opole KM - Michał Borowski Elitarni Oborniki 56 kg

  3. Majewski Sebastian Golden Dragon Bydgoszcz - Zadka Konrad Corio Łódź Dzieci

  4. Wąsik Piotr Am Nat Kraków S M - Domin Michał Octagon Żory 64 kg

  5. Bartłomiej Szot Am Nat Kraków SM -Grzegorz Majcher Żory 81 kg

  6. Walków Przemysław Dragon Wrocław Sm - Karol Nowacki Perfekt Ostrów 81 kg

  7. Jacek Wróbel Sagat Gym - Patryk Zarychta Żory 71 kg

  8. Salamon Wojciech Dragon Wrocław - Nowak Radosław Mosina 67 kg

  9. Szklarz Mateusz Octagon Żory - Sójkowski Kamil UG 75 kg

  10. Damian Waluch GD Bydgoszcz - Kazimierczak Paweł Dragon Wrocław 75 kg

  1. Magdalena Kasprzyk Target Niepołomice – Gorzko Patrycja Octagon Żory 57 kg

  2. Agata Bruź Arkadia Kalisz - Jóźwiak Sara Panteon Poznań 54 kg

  3. Bodnar Justyna Octagon Żory - Karbowska Joanna Corio Łódź 57 kg

  4. Tomczak Agnieszka Perfect Ostrów - Alicja Gola Octagon Żory 57 kg

  5. Lewandowska Anna GD Bydgoszcz - Mandziejewska Jagoda Perfect Ostrów 67 kg

  6. Tomasz Makowski UG - Patryk Rajski Quest Bogdanka 86 kg

  7. Jóźwiak Zofia Panteon Poznań - Jerzyna Sylwia Quest Bogdanka 26 kg

17A Przetaczek Tomasz TargetNiepołomice - Dylik Maciej Corio Łódź 75 kg

  1. Skorupa Wojciech Octagon Żory - Banosik Daniel GDB 67 kg

  2. Boroń Aleksander Octagon Żory - Kamiński Szymon FF Łódź 63 kg

  3. Korneta Adrian FF Łódź - Szpajda Bartosz RGC Ostrów J 75 kg

  4. Krystian Toś Corio Łódź - Jóźwiak Szymon Panteon Poznań

  5. Borys Mikołajczyk Brutals Łódź -Maciej Herbich Arkadia

  6. Borowski Adam Arkadia Kalisz - Tański Marcel CFC Olsztyn

  7. Wielonek Oskar Perfect Ostrów - Karniewicz Marcel Worroir Łódź

  8. Swaczyna Norbert Brutals Łódź - Kępa Wiktor Perfect Ostrów

  9. Łazarski Piotr CFC Olsztyn - Krystian Bednarczyk Corio Łódź

  10. Staszak Wiktoria Arkadia - Węcławiak Wanessa Arkadia

  11. Maciej Herbich Arkadia Kalisz - Kisiel Oliwier

  12. Borowski Adam Arkadia Kalisz - Młynarczyk Kornel Perfect Ostrów

  13. Tajbert Damian Brutals Łódź - Olszewski Bartosz Sagat Opole J 60 kg

  14. Szmagliński Wojciech Tsunami Debrzno - Lewandowski Adrian United GYn J 67 kg

  15. Zasada Łukasz Brutals Łódź - Jędraszczyk Jacek Rio Grappling Ostrów 86 kg

  1. Frąszczak Patryk Perfect Ostrów - Tomasz Przekurat Golden Dragon Bydgoszcz 60 kg

  2. Grajek Adam Perfect Ostrów - Powarzyński Szymon Czarni Słupsk 81 kg

  3. Pyda Jakub Mosina - Blank Dawid Czarni Słupsk 81 kg

  4. Kołodziejczyk Ewa Brutals Łódź - Paulina Maj Corio Łódź 47 kg

  5. Czyżewski Przemysław Brutals Łódź - Gałązka Dominik Bogdanka 57 kg

28A Szlitter Dominik CFC Olsztyn - Ruciński Kacper GD Bydgoszcz 81 kg

  1. Soroka Hubert FF Łódź - Latos Mateusz GD Bydgoszcz 75 kg

  2. Gajewski Kacper Tsunami Debrzno - Morgiel Bartosz Rio Grapling Ostrów J 57 kg

  3. Patryk Bąk - Piotr Jasiński Corio Łódź

  4. Michał Marszał GD Bydgoszcz -Kamil Szczepaniak Quest Bogdanka 60 kg

  5. Kartasiński Radosław Bogdanka - Palacz Piotr GD Bydgoszcz 67 kg

33A Maciej Herbich Arkadia - Joksz Dawid Shotboxer Mosina

  1. Fiałkowska Sandra Corio Łódź - Jóźwiak Sara Panteon Poznań J 57 kg

  2. Wiśniewski Dawid Corio Łódź - Morgiel Patryk Rio Graping Ostrów J 54 kg

  3. Zysk Tomasz GD Bydgoszcz - Wachowiak Patryk Shootboxer Mosina 86 kg

  4. Adam Borowski Arkadia - Konrad Zadka Corio Łódź