Partnerzy

Kalisz.biz.pl - ogłoszenia dla mieszkańców Kalisza.

2015-04-07-muaythai-kids-02.jpgMaciej Herbich - ZŁOTO! Wanessa Węcławiak - SREBRO! Wiktoria Staszak-BRĄZ! -taki oto "woreczek"medali po Pucharze Świata "MUAY THAI KIDS EST OPEN 2015"w Tallinie(Estonia) podczas Świat Wielkanocnych przywieźlismy dzisiaj do Naszego miasta i kraju.

Serdeczne podziękowania dla Aleksandra Kruka, który obecnie zajmuje się wyszkoleniem zawodników Arkadii, Maciejowi Kaczmarkowi za pomoc w ringu oraz przygotowania do walki.

2015-04-07-muaythai-kids-01.jpg

- Jestem bardzo zadowolony z wyników naszych najmłodszych zawodników i zawodniczek. Był to ich nie pierwszy występ na arenie międzynarodowej. W naszej kadrze zabrakło Adasia Borowskiego w tym czasie miał przygotowania do Komunii Świętej. Wyniki naszych najmłodszych zawodników potwierdzają, iż ciężka praca od najmłodszych lat naszych zawodników sztabu szkoleniowego, ale przede wszystkim wielkiego zaangażowania i poświęcenia rodziców pozwala pozytywnie patrzeć w przyszłość na rozwój najmłodszych zawodników naszego klubu. Kolejne zmagania naszych najmłodszych zawodników odbędą się pod koniec maja w Łodzi, gdzie walczyć będą na Mistrzostwach Polski w federacji I.F.M.A. - promotor Arkadiusz Wełna