Partnerzy

Kalisz.biz.pl - ogłoszenia dla mieszkańców Kalisza.

2015-08-07-saloniki-01.jpgDnia 7 czerwca w Salonikach odbyła się zawodowa gala "COLOSSEUM 1" z udziałem zawodnika kaliskiej Arkadii Stanisława Zaniewskiego. Stanisław zmierzył się w walce wieczoru z miejscowym zawodnikiem Sofokleusem Giannisem. Aktualnym zawodowym mistrzem świata w federacji WKU, w kat. wag. 77,5kg.

Walkę tą zawodnicy stoczyli w kategorii 77,5kg na dystansie 3x3 min. w formule K1 federacji WKU. W tej walce zwyciężył nie jednogłośnie zawodnik z Grecji.

- Była to bardzo trudna walka, przeciwnik bardzo nie wygodny, który miał bardzo silne ciosy sierpowe i był bardzo dobrze przygotowany fizycznie do tej walki. Jeżeli chodzi o naszego zawodnika była to waga w której na co dzień Stanisław nie stratuje, ponieważ waga w której startuje na co dzień wynosi 81kg. Stanisław do ostatniej chwili zbijał wagę, nawet w dniu warzenia musiał zbić jeszcze 700g. Pomimo tego jestem bardzo zadowolony z występu naszego zawodnika, który pokazał się z bardzo dobrej strony co skutkuje, że w dalszej perspektywie po zdobyciu kolejnego doświadczenia Stanisław będzie mógł zawalczyć w pojedynkach o tytuły mistrzowskie. - trener i promotor, Arkadiusz Wełna.