Partnerzy

Kalisz.biz.pl - ogłoszenia dla mieszkańców Kalisza.

W sobotę 9 kwietnia 2016 r. w Koninie odbędzie się liga A1 w formułach muay thai, K1 rules oraz MMA (przepisy federacji WKF). Zgłoszenia prosimy wysyłać do 5 kwietnia 2016 r. na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Organizatorem jest Koniński Klub K1

Termin:

9 kwietnia (sobota)
08:30-10:30 - rejestracja zawodników
11:00 - rozpoczęcie walk

Miejsce:

KDK Sala Sportowa
Konin, ul. Dworcowa 2A

Kontakt:

Arkadiusz Wełna
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
531 448 660

Zgłoszenia:

Zainteresowane startem kluby prosimy o zgłaszanie drogą mailową swoich zawodników, podając w mailu informacje na temat swoich zawodników według poniższego schematu:

Imię i nazwisko - klub - kategoria wiekowa (data urodzenia) - kategoria wagowa - formuła (K1 ,MT) - ilość stoczonych walk

Przykład:

Jasiu Kowalski - Arkadia Kalisz - 11.11.2004 - 40 kg - K1 rules - 4 walki

Proszę pamiętać że warunkiem udziału w turnieju jest:

  • Dokonana opłata startowa: 30 zł - kadeci, juniorzy i 50 zł - seniorzy.

Sprzęt do walki zapewnia organizator.

Aktualna lista zgłoszonych zawodników

Muay Thai / K1 Rules

 

 

 

Seniorzy

 

91+kg

 

1.Maciej Krynicki - 0 walk, 25.06.1995r., CFC Olsztyn

 

2.Rafał Hintz - 1 walka, 25.03.1980r., CFC Olsztyn

 

 

91 kg

 

1.Radosław Sochacki styl: K-1 - 0 walk (K1 Konin)

 

2.Paweł Kiczoń styl: Muay Thai - 0 walk (Corio Łódz)

 

3.Piotrek Bors  styl: Muay Thai - 0 walk (Corio Łódź)

 

4.Kacper Borowiecki ur.1995 - 0 walk (Corio Łódź)

 

 

86 kg

 

1.Darek Witczak Senior, styl: K1 Walk 0 (Corio Łódź)

 

2.Piotr Kantarowski ur. 26.12.1991 waga 82kg - 5 walk (K1 Konin)

 

3.Łukasz Zasada ur.1995 - 3 walki (Brutals Łódź)

 

4.Mateusz Zasada ur.1997 - 0 walk (Brutals Łódź)

 

5.Grzegorz Trawiński - 0 walk, ur.24.01.1991r., CFC Olsztyn

 

6.Daniel Wierzbicki - 4 walki, ur.13.03.1993r., (Shootboxer Mosina)

 

7.Piotr Bąk ur.19.07.1977, styl K1 lub Muay Thai - stoczone 2 walki po 10-letniej przerwie (TSW Łask)

 

8.Oskar Mosberg ur.06.09.1995r., styl: K1 - 1 walka (Shark Łódź)

 

9.Tomasz Makowski ur.30.05.1988r., styl: Muay Thai / K1, - 13 walk (Shark Łódź)

 

 

81 kg

 

1.Daniel Kaźmierczak, styl K1 - 0 walk (Corio Łódź)

 

2.Patryk Torzecki styl: MMA - 0 walk (K1 Konin)

 

3.Sebastian Bąk ur.1996r. - 0 walk (Brutals Łódź)

 

4.Kuba Świątek ur.1995 r. - 0 walk (Brutals Łódź)

 

5.Kuba Kędzierski ur.18.08.1993r. - 0 walk (Shootboxer Mosina)

 

6.Marcin Sobieraj ur.28.02.1994, styl: MMA - 1 walka (TSW Łask)

 

7. Dawid Rydzanicz ur.07. 07. 1992, styl: K1 rules - 0 walk (UKS Gladius Trzebnica)

 

8.Maciek Michalecki ur.31.08.1988r.  - Muay Thai / K1, - 15 walk (Shark Łódź)

 

 

75 kg

 

1.Tomek Kubczak styl: Muay Thai - 3 walki (Corio Łódź)

 

2.Marcin Hauj, styl: Muay Thai - 0 walk (Corio Łódź)

 

3.Krzysztof Kowalski ur.1989 - 0 walk (Brutals Łódź)

 

4. Mateusz Kasprzyk, styl K1, ur. 04.08.1996r., 4 walki (Shootboxer Mosina)

 

5.Seweryn Połczyński, ur. 18.04.1194r., 1 walka (Shootboxer Mosina)

 

6.Jakub Pyda, ur.12.10.1990, 3 walki (Shootboxer Mosina)

 

7.Damian Kościelak styl: K-1, - 3 walki (Golden dragon Gym Bydgoszcz)

 

 

71 kg

 

1.Tomasz Franciszek Marzol ur.30.01.1995; styl: K-1 (K1 Konin)

 

2.Oskar Romanowski - 0 walk, 02.02.1998r., (CFC Olsztyn)

 

3.Patryk Sagała - 1 walka, 03.04.1996r., (CFC Olsztyn)

 

4.Marcin Adamczyk - lat 19 - 0 walk  (Arkadia Kalisz)

 

5.Mateusz Hanny - lat 18, styl: MMA - 0 walk  (Arkadia Kalisz)

 

6.Robert Jacoń ur.14.09.1990, styl: MMA - 1 walka (TSW Łask)

 

7.Grzegorz Grzybowski ur.20. 06. 1991 styl: K1 rules - 4 walki (UKS Gladius Trzebnica)

 

 

67 kg

 

1.Kamil Gajdziński, Styl M T - 2 walki (Corio Łódź)

 

2.Damian Dròźynski, Styl: Muay Thai - 2 walki (Corio Łódź)

 

3.Dominik Fiałkowski, Styl: Muay Thai - 0 walk (Corio Łódź)

 

4.Duszynski Marcin, - 0 walk (Corio Łódź)

 

5.Krzysztof Kucman - 0 walk, 02.08.1997r. (CFC Olsztyn)

 

6.Daniel Bartosik ur.1978r. - 10 walk (K1 Konin)

 

7.Daniel Banasik, styl: K-1, - 5 walk (Golden dragon Gym Bydgoszcz)

 

8.Piotr Antczak - 10 walk (Golden dragon Gym Bydgoszcz)

 

 

63,5 kg

 

1.Konrad Łysiak - 10 walk 4 LATA PRZERWY W TRENINGACH !!!, 30.06.1993r. CFC Olsztyn

 

2.Adam Michalski ur.19.10.1993 - 0 walk, (Shootboxer Mosina)

 

 

60 kg

 

1. .Kamil Łebek ur 1988 rok - 0 walk (Brutals Łódź)

 

 

 

 

Juniorzy

 

81 kg

 

1.Bruno Vittorio Braghieri junior K-113.09.1999 - 0 walk (K1 Konin)

 

 

75 kg

 

1.Jakub Dąbek ur. 1999r. - 0 walk (Brutals Łódź)

 

 

67 kg

 

1.Janek Żuber. styl: K-1 ur. 04.03.1999r. - 0 walk (K1 Konin)

 

2.Kamil Romański - 2 walki (Golden dragon Gym Bydgoszcz)

 

 

63,5 kg

 

1. Damian Tajbert ur. 1999r. - 2 walki (Brutals Łódź)

 

 

60 kg

 

1.Patryk Nowak ur. 2000r. - 0 walk (Brutals Łódź)

 

2.Krzysztof Tomaszewski -0 walk (Golden dragon Gym Bydgoszcz)

 

 

54 kg

 

1.Wiśniewski Dawid Styl Muay Thai - 39 walk (Corio Łódź)

 

 

 

Kadeci

 

65 kg

 

1.Hubert Guźniczak - lat 15, 0 walk (Arkadia Kalisz)

 

 

57 kg

 

1.Albert Jesiołowski - lat 15 - K1 rules; Muay Thai, 0 walk (WKSW Tuliszków)

 

 

51 kg

 

1.Wiktor Wiśniewski - lat 15,  Waga 51 kg lub 54 kg Styl Muay Thai - 39 walk (Corio Łódź)

 

 

 

Dzieci

 

54kg

 

1.Dawid Joksz ur.27.06.2006r. 52kg - 3 walki, (Shootboxer Mosina)

 

 

51 kg

 

1.Kamil Ciszewski - lat 14, 2 walki(Corio Łódź) 

 

2.Szymon Kałużny - lat13 - styl: K-1 i Muay thai, - 0 walk

 

 

48 kg

 

1.Norbert Swaczyna - lat 12, 0 Walk ( Corio Łódź)

 

2.Jakub Wójcik - lat 11 Styl Muay Thai, 0 walk (Corio Łódź)

 

 

44 kg

 

1.Kuba Mucha - lat 10 Styl Muay Thai, 2 walki ( Corio Łódź)

 

 

40 kg

 

1.Krystian Toś - lat 12 Styl Muay Thai (Corio Łódź)

 

 

36 kg

 

1.Maciej Herbich - 12 lat, 50 walk k1 ,Muay Thai (Arkadia Kalisz)

 

2.Adam Borowski - 11 lat, 40 walk k1, Muay Thai (Arkadia Kalisz)

 

 

34 kg

 

1.Wanesa Węcławiak - 13 lat, 14 walk k1, Muay Thai (Arkadia Kalisz)

 

2.Wiktoria Staszak - 13 lat, 13 walk k1, Muay Thai (Arkadia Kalisz)

 

 

32 kg

 

1.Jakub Wójcik - 0 walk, ur. 03.07.2003r., (CFC Olsztyn)

 

2.Marcel Tański - 15 walk, ur. 19.09.2003r., (CFC Olsztyn)

 

3.Piotr Łazarski - 20 walk, ur. 03.05.2004r. (CFC Olsztyn)

 

4.Adrian Maciejewski, lat 11, - 2 walki (Golden dragon Gym Bydgoszcz)

 

 

28 kg

 

1.Patryk Sobiński - lat 9, 0 walk (Arkadia Kalisz)

 

2.Sebastian Majewski, lat 10, - 2 walki (Golden dragon Gym Bydgoszcz)

 

 

Seniorki

 

60 kg

 

1.Joanna Błońska ur.03. 10. 1993, sty K1 rules - 1 walka (UKS Gladius Trzebnica)

 

 

54 kg

 

1.ADRIANNA CIWONIUK - WHITE BEARS TEAM - senior ( 22.06.1994 ) 0 walk 

 

 

 

51 kg

 

1.Paulina Maj Seniorka Waga 51 kg Styl K1 MT Walk 7 (Corio Łódź)

 

 

45 kg

 

1.Ewa Kołodziejczyk ur 1981 35 walk1 (Corio Łódź)

 

 

 

 

Juniorki

 

 

57 kg

 

1.Paulina Hordyńska - lat 16 Styl- M-T 0 walk (Corio Łódź)

 

 

60 kg

 

1.ZUZANNA PERKOWSKA - WHITE BEARS TEAM  (14.09.1998 )

 

 

 

Kadetki

 

50 kg

 

1.Nikola Kaczmarek K1 1walka Taekwondo 50 walk Egida Team Pleszew

 

 

57 kg

 

1.Dominika Skonieczna waga 55 kg junior K-1 urodzona 30.10.1998 o walk (K1 Konin)