proponujemy bezpieczne pożyczki do zł nasze na dowód można otrzymać bez zaświadczeń o dochodach oraz sprawdzania w
oferty-chwilowek.pl

Partnerzy

Kalisz.biz.pl - ogłoszenia dla mieszkańców Kalisza.

W dniach 23 - 25 marca odbył się Puchar Europy MuayThai IFMA w Singen w Niemczech. Nasz kraj reprezentowało 20 zawodników:

16. Matuła Marek, +91 kg, C-class (Octagon Rybnik) - senior

W pierwszym dniu Pucharu Europy wygrali swoje walki Sebastian Wytwer (Arkadia Kalisz) i Bartłomiej Kubiak (Arkadia Kalisz). Pierwszy z nich wygrał z Kazachem, a drugi z Austriakiem. Miło nam było również poinformować, że sędziowie PZMT (Andrzej Kapusta, Bogdan Rybka, Michał Waligórski) zostali wybrani do sędziowania w klasie A.

24.03.07 walki rozpoczęły się o godz. 9.00. W ten dzień swoje walki wygrali: Adrian Wytwer (Arkadia Kalisz), Lucjan Owczarek (Corio Łódź), Tomasz Kaczanowski (Malopolskie Zrzeszenie MuayThai), Piotr Arcimowicz (Zgorzelecki Klub MuayThai), Marcin Łepkowski (Małopolskie Zrzeszenie MuayThai), Tomasz Szor (Corio Łódź). Niestety trzech naszych zawodników przegrało: Bartłomiej Kubiak (Arkadia Kalisz), Grzegorz Bąk (Małopolskie Zrzeszenie MuayThai) oraz Michał Czubak (Target Bochnia).

25.03.07 Ostatni dzień Pucharu Europy MuayThai w Singen powoli dobiega końca. Kilku naszych rodaków będzie walczyć o złoto!

Michał Grabarek, zawodnik FCK Bydgoszcz, jest w finale. W półfinale znokautował Niemca. W finale znalazł się też Adrian Wytwer (Arkadia Kalisz). Piotr Arcimowicz (Zgorzelecki Klub MuayThai) wygrał przez K.O ze Słoweńcem i również trafił do finału, podobnie jak Marek Matuła (Octagon Rybnik), który w półfinale znokautował Litwina. Nasi juniorzy Marcin Łepkowski (Raczadam Kraków) i Tomasz Szor (Corio Łódź) również dotarli do półfinałów.

Podsumowując: na Pucharze Europy nasi zawodnicy wywalczyli aż 4 złote medale! W finałach wygrali: Michał Grabarek (FCK Bydgoszcz, klasa A, -63,5kg) na punkty z Kazachem, Piotr Arcimowicz (Zgorzelecki Klub MuayThai, klasa C, -75kg) przez nokaut z Litwinem, Adrian Wytwer (Arkadia Kalisz, klasa C, -63,5kg) na punkty z Hiszpanem, Marcin Łepkowski (Raczadam Kraków, klasa A, -63,5kg junior) z reprezentantem Izraela. Brązowy medal zdobył Tomasz Szor (Corio Łódź, klasa C, -75kg junior). Trzecie miejsce wywalczył również Lucjan Owczarek (Corio Łódź, klasa C, -67kg). Każdy z naszych medalistów stoczył od 3 do 5 walk.

Zakończył występy polskiej reprezentacji zawodnik klubu Octagon Rybnik, Marek Matuła, zdobywając dla nas piąty złoty medal w wadze ciężkiej (klasa C, +91kg).

Gratulujemy wszystkim naszym zawodnikom i życzymy dalszych sukcesów!

5 złotych medali pokazuje jak dynamicznie rozwija się polskie MuayThai. W Pucharze oprócz reprezentacji z całej Europy wzięli udział zawodnicy z Kazachstanu, Iranu, Izraela i Turcji. Wszystkie kategorie wagowe były bardzo mocno obstawione. Nawet juniorzy nie mogli “odpocząć” i aby dotrzeć do finału musieli stoczyć po 4 walki.

Jeszcze raz gratulujemy zawodnikom, trenerom i dziękujemy sponsorom!