Garnitur szyty na miarę czy ze sklepu?

Podczas zakupie garnituru zwykle oczekujemy, że posłuży on nam przez kilka sezonów. Jest to ubiór, który kosztuje dość dużo, więc mamy co do niego pokaźne nadzieje. Garnitur powinien się odpowiednio prezentować i prawidłowo formować się naszej sylwetce. Właśnie dlatego należy zastanowić się nad wyborem garnituru na miarę.

Szycie garniturów na miarę – jak przebiega proces?

Garnitur szyty na miarę to skomplikowany cykl, na który składa się współdziałanie krawca i klienta. By efekt końcowy był zgodny z przewidywaniami klienta, musi on precyzyjnie ustalić z wykonawcą swoje potrzeby. Garnitur szyty na miarę znacząco odróżnia się swą klasą od tych dostępnych w sklepach. Nie tylko umożliwia dopasowanie kroju do wszystkich sylwetek, ale daje też szersze alternatywy w kwestii wyboru tkaniny. Pamiętajmy o tym, że gustowny garnitur nie może być uszyty z tkaniny poliestrowej. Najbardziej odpowiednia jest tkanina z wełny, która jest dobra na wszystkie pory roku. W zależności od okoliczności a także zadania garnituru możesz wybrać różne desenie i fasony.

Garnitur szyty na miarę Katowice – czy warto?

Garnitur na miarę to właściwy wybór, bowiem w garniturze pragniemy czuć się nieprzeciętnie i prezentować się doskonale. Garnitur szyty na miarę ze względu na to, że jest dopasowany do naszej figury, będzie znakomicie prezentował się na każdym. Gdy chcemy przedstawiać się poważnie i elegancko nie powinniśmy pozwolić sobie na garnitur, który jest zbyt mały lub za zbyt wielki. Krawiec zbierając drobiazgowe miary i mając szeroką wiedzę o konstrukcji strojów męskich pozwoli nam doskonale poczuć się w stworzonym przez niego garniturze. 

Źródło: sklep.alhen.pl – producent garniturów

Męski styl